13
Paź
2019

HP ProBook 440- laptop do biznesu

Wybór laptopa biznesowego jest nie lada wyzwaniem i jednocześnie całkiem ważną decyzją, która będzie przekładać się przede wszystkim na wygodę pracy oraz jej efektywność. Laptopy bez cienia wątpliwości stały się urządzeniami przodującymi zarówno w biurach, jak i w rękach przedsiębiorców. Na jakie jednak elementy warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Podzespoły

Wybór laptopa biznesowego jest nie lada wyzwaniem i jednocześnie całkiem ważną decyzją, która będzie przekładać się przede wszystkim na wygodę pracy oraz jej efektywnośćNajważniejszą kwestią podczas doboru laptopa jest dobór odpowiednio wydajnych podzespołów, które to mają kluczowe znaczenie jeśli mowa o wydajności urządzenia. Pierwszym, a jednocześnie najistotniejszym z komponentów jest procesor stanowiący serce całego zestawu, który odpowiada przede wszystkim za wykonywanie wszelkiego rodzaju operacji zlecanych przez użytkownika. Szukają odpowiedniego modelu zwróćmy uwagę na dostęp do przynajmniej czterech fizycznych rdzeni oraz w miarę wysokich taktowań zegara rzędu 3-3,5 GHz.

Kolejnym z komponentów jest pamięć RAM, która to ma za zadanie przechowywać aktualnie wykorzystywane programy. Tutaj istotna jest przede wszystkim ilość zainstalowanej pamięci oraz jej typ. Na dziś dzień do prawidłowego działania laptopa niezbędne jest wręcz 8 GB pamięci typu DDR4 bądź DDR3.

Jakie urządzenie wybrać?

Ciekawym rozwiązaniem, które z pewnością sprawdzi się podczas typowych zadań biznesowych jest HP ProBook 440 (www.tygrysyzestolicy.pl). Urządzenie zostało wyposażone w wydajny model procesora z serii Intel Core i5 8265U, który pochwalić się może dostępnością czterech rdzeni, których taktowanie pod obciążeniem wynosi nawet 3,9 GHz. Ponadto standardowo już odnajdziemy 8 GB zainstalowanej pamięci DDR4, które pracują w częstotliwości 2400 MHz. Takie zestawienie świetnego procesora wraz z dobrze dobranymi kośćmi RAM gwarantuje osiągi na wysokim poziomie. HP ProBook 440 jak na laptopa biznesowego przystało jest sprzętem elegancko wykonanym z idealnym spasowaniem wszystkich elementów.

Obraz Pexels z Pixabay

Może Ci się także spodobać...