14
Paź
2019

HP ProBook 440- laptop biznesowy

Laptopy w dzisiejszych czasach coraz to częściej służą jako podstawowe narzędzie pracy, które wykorzystywane jest zarówno w biurach, jak i przez przedsiębiorców podczas ważnych wyjazdów czy spotkań biznesowych. Nic dziwnego, że producenci laptopów postanawiają wypuszczać całe serie dedykowanych urządzeń biznesowych, które mają cechować się ponadprzeciętną wydajnością. Jednym z takich urządzeń jest z całą pewnością HP ProBook 440.

Wydajność

Laptopy w dzisiejszych czasach coraz to częściej służą jako podstawowe narzędzie pracy, które wykorzystywane jest zarówno w biurach, jak i przez przedsiębiorców podczas ważnych wyjazdów czy spotkań biznesowychJak zostało wspomniane wydajność jest jednym z ważniejszych kryteriów podczas zakupu laptopa biznesowego. W przypadku HP ProBook 440 jest ona bardzo wysoka dzięki zastosowanym podzespołom.

Pierwszym z nich jest procesor stanowiący główne źródło mocy, odpowiedzialne przede wszystkim za wykonywanie wszelkich operacji zlecanych przez użytkownika. W modelu HP ProBook 440 jest to procesor z serii Intel Core i5 8265U. To jednostka niskonapięciowa, która charakteryzuje się wysokimi taktowaniami zegara osiągającymi nawet 3,9 GHz. Ponadto model ten zapewnia niskie pobory energii dzięki czemu czas pracy na baterii zostaje znacznie wydłużony. Standardowo procesor wyposażony został w cztery fizyczne rdzenie, które stanowią dobre źródło mocy dla całego urządzenia.

Pamięć RAM

Kolejnym z ważnych podzespołów jest pamięć operacyjna RAM przy której istotna jest przede wszystkim ilość. Zbyt mała ilość może skutkować drastycznymi spadkami wydajności. Nie grozi to jednak urządzeniu HP ProBook 440, które fabrycznie wyposażone zostało w 8 GB szybkich kości DDR4 taktowanych wartością 2400 MHz. Takie zestawienie procesora oraz pamięci RAM gwarantuje dobre osiągi laptopa.

Podsumowanie

Reasumując, szukając laptopa biznesowego warto swój wybór opierać przede wszystkim na wydajności sprzętu. Jednym z takich urządzeń jest HP ProBook 440, który może pochwalić się ponadprzeciętną wydajnością, a ponadto dzięki eleganckiego designowi idealnie wpisuje się w schemat biznesowy.

Obraz Pexels z Pixabay

Może Ci się także spodobać...